Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Розміщення і публікація матеріалів на сайті

Звертатись до педагога-організатора:

Будівська Іванна Іванівна

   ivankabudivska6@gmail.com

 

 

Система Orphus

 

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

( 0 Голосов ) 

З 06 грудня УЦОЯО у розділі "Предмети ЗНО" розміщено правильні відповіді до демонстраційних варіантів сертифікаційних робіт з  англійськоїіспанськоїнімецької та французької мов.

Демонстраційні тести можна знайти у тому ж розділі, обравши в боковому меню “Завдання сертифікаційної роботи”: англійська мова, німецька моваіспанська мова та французька мова

 

( 1 Голос ) 

Що нового у проведенні ЗНО з іноземних мов, як буде організовано аудіювання, все про академічний та профільний рівень складності тестів – читайте у статті Максима Короденка (газета “Освіта України”).

http://testportal.gov.ua/2017/11/21/testuvannya-z-inozemnoyi-vidteper-z-audiyuvannyam/

( 1 Голос ) 
Увага! ЗНО - 2017

З 2017 року набула чинностi нова програма ЗНО з укр. мови та лiтератури (наказ МОН #77 вiд 03.02.2016 р.).
За програмою було укладено посiбник ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО: ТЕСТОВI ЗАВДАННЯ З УКР. МОВИ Й ЛIТЕРАТУРИ.

Гриф - Схвалено для використання у загальноосвiтнiх навчальних закладах комiсiями з укр. мови та лiтератури Науково-методичної ради з питань освiти МОН Укр.

Змiст - понад пiвтисячi рiзноманiтних завдань у традицiйному форматi тестових зошитiв ЗНО.

Як придбати - телефонуйте до редакцiї (044)292-41-06, (098)606-23-81, замовляйте за посиланням або пишiть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
 
Детальнiше - на сайтi журналу https://dyvoslovo.com.ua/vydannya/zno/

 

( 2 Голосов ) 

   Запрошення-перепустки вже на інформаційних сторінках
   15 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України. Як і попереднього року, запрошення-перепуски поштою надсилатися не будуть.
   Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером і пін-кодом, вказаними в сертифікаті.
   У зв'язку з перейменуванням вулиць, населених пунктів тощо радимо учасникам зовнішнього незалежного оцінювання уважно перевірити адреси та назви пунктів тестування. Схеми доїзду до пунктів проведення ЗНО будуть розміщені на сайтах регіональних центрів.
  Запрошення-перепустки для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з решти предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 30 травня.

( 1 Голос ) 

   1 лютого розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року. Термін подачі заявок закінчується 4 березня 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову – з 14 червня до 4 липня.
   З 12.00 год. 1 лютого на офіційному сайті УЦОЯО  розміщено  спеціальну програму, за допомогою якої охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Якщо немає змоги зробити це самостійно, то можна звернутися до пункту реєстрації, які створені для випускників ЗНЗ-2016 за місцем навчання.
  Після оформлення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів (див. на сайті УЦОЯО).
   Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.
   Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 18 березня.
   УЦОЯО: http://testportal.gov.ua/

Авторизація

phet colorad
mozaweb
golabz
.......................................

Для 8-х класів:

Відеоредактор

Lazarus

 

Для 5-х класів:

Word