Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Розміщення і публікація матеріалів на сайті

Звертатись до педагога-організатора:

Будівська Іванна Іванівна

   ivankabudivska6@gmail.com

 

 

Система Orphus

 

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

( 2 Голосов ) 

t3   Протягом 27.11 – 08.12.2017 року в школі проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня прав. Між учнями 5-11 класів було проведено конкурс малюнків та стіннівок «Що ми знаємо про свої права». Організовано бібліотекарями книжкової виставки правового змісту. Учні 9-тих та 10-тих класів зустрілися з представниками із Галицького коледжу ім. В.Чорновола, котрі підготували для них виховний захід «Сам собі юрист».  

  4 грудня для учнів 1-11 класів було проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

   5 грудня учні 9-тих класів проводили інформаційні хвилинки для учнів молодших класів. Дев’ятикласники продумали цікаві завдання, під час яких учні 4-8 класів продемонстрували свої знання права, а також свій загальний кругозір. 

   06.12. студенти-практиканти з ТНПУ провели для учнів 8 класу інтелектуальний турнір «У країну прав».  Під час змагання не довелося сумувати і глядачам, для яких було приготовано цікаві правові задачі та запитання. 

   Класними керівниками були проведено години спілкування на з’ясування суті понять «права людини» і «свободи людини»,механізму захисту прав людей, аналізу правових ситуацій,  висловлювання відомих людей тощо.

t1

t2

 

Авторизація

phet colorad
mozaweb
golabz
.......................................

Для 8-х класів:

Відеоредактор

Lazarus