Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Розміщення і публікація матеріалів на сайті

Звертатись до педагога-організатора:

Будівська Іванна Іванівна

   ivankabudivska6@gmail.com

 

 

Система Orphus

 

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

( 5 Голосов ) 

Orkestr201815    Цьогоріч виповнюється 5 років зразковому дитячому духовому оркестру нашої школи "Браво біс", незмінним керівником якого є Продасевич Олексій Володимирович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 З нагоди свята відбувся ювілейний концерт оркестру, впродовж якого лунали словесні вітання для юних музикантів, музичний привіт від ансамблю барабанщиць "Кралі-Vi" та мажореток "Кралечки".

 

Orkestr201819

Orkestr201816

     

    Самі ж учасники зразкового колективу виконали всього 19 творів, серед яких були і сольні виступи Анастасії Квасігрох, Самець Катерини, Ірини Назар, Зюбровського Святослава, Панкрашкіна Максима та ін.

Orkestr201804

Orkestr201809

Orkestr201810

Orkestr201812

    Оркестранти є неодноразовими переможцями конкурсів самодіяльності «Творчість юних, тобі, Україно», лауреатами ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «Сурми звитяг», отримали гран-прі міського конкурсу у номінації «Наша душа не вмре, не загине», учасники фестивалю «Бучацькі фанфари», нагороджені подякою Управління культури і мистецтв Тернопільсьої міської ради. Усе це минулі здобутки, але попереду у хлопчиків та дівчаток відкриваються нові горизонти та вершини. Тому бажаємо їм не зупинятися на досягнутому.

    Уже випускники оркестру продовжують навчання у вищих закладах музичної освіти, тож приємно бачити їх у стінах нашої школи вже у ролі гостей. Ще раз вітаємо зразковий духовий оркестр "Браво біс", адже саме ви є візиткою школи. Успіхів вам у вашій діяльності та нових здобутків!!!!

-  

Авторизація

phet colorad
mozaweb
golabz
.......................................

Для 8-х класів:

Відеоредактор

Lazarus