Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Розміщення і публікація матеріалів на сайті

Звертатись до педагога-організатора:

Будівська Іванна Іванівна

   ivankabudivska6@gmail.com

 

 

Система Orphus

 

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

( 3 Голосов ) 

morski sokoly2

   Згідно Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді та наказів ТОКІППО та ТКМЦНОІМ у Тернопільській ЗОШ № 24 було проведено місячник військово-патріотичного виховання, який проходив з 22.01.2019 по 20.02.2019р. З метою зацікавлення учнів до вивчення невідомих сторінок історії України, перегляду та опрацювання сучасних фільмів та літературних творів; для виховання свідомого та активного громадянина України було заплановано та проведено такі заходи: участь у ланцюгу єднання до Дня Соборності, де взяли учні 9-х класів. 

   Історична довідка до Дня Героїв Крут приставлена учнями 10-х класів для 6-х класів, у якій йшлося про подвиг українських студентів та гімназистів, які не маючи військової підготовки але з вірою в серці, змогли затримати просування червоноармійців на Київ.

   Перегляд та презентація учням кінофільму "Легіон: хроніка подій 1917-1918рр.", де учні змогли повернутися до подій становлення ЗУНР.

zvit vp 2

   Була облаштована виставка художньої літератури та періодики на патріотичну тематику, де молоді літератори та критики змогли оцінити нові видання про героїчний подвиг минулого та сучасного героя. 

zvit vp 5zvit vp 4


   11-13 лютого 2019 року були проведенні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Прийняли участь у змаганнях 25 учнів школи: учасники військово-патріотичного клубу "Морські Соколи". У особистому заліку переможцями серед юнаків стали:

   І місце – Роман Радійовський,

   ІІ місце – Денис Папуша,

   ІІІ місце – Віктор Вонс,

 серед дівчат:

   І місце – Софія Манді,

   ІІ місце – Тетяна Босак ,

   ІІІ місце – Віта Шафранська.

   Кожен учасник команди мав можливість здійснити 5 залікових пострілів із пневматичної гвинтівки. Стрільба виконувалась з відстані 10 метрів у положенні лежачи з опорою. Змагання пройшли у дружній атмосфері, учні отримали неймовірні позитивні враження від корисно проведеного часу.

morski sokoly11

   Презентація діяльності учнівського самоврядування по проекту "Знай наших", учнівські круглі столи та виховні годинни на тему "Герої української землі" та "Борітеся - поборете!" та інші, де взяли участь учні 6-8-х класів, які мали змогу показати свої навички у ораторському мистецтві та мистецтві ведення дискусії. Заходи щодо вшанування памяті "Небесної Сотні".
   Організували та провели місячник: заст. директора з навч.-вих. роботи Грім М. Є., кер. гуртка ВПВ Сеньків Т. М., бібліотекарі школи та вчителі історії.

zvit vp 1


zvit vp 3

 

 

Авторизація

phet colorad
mozaweb
golabz
.......................................

Для 8-х класів:

Відеоредактор

Lazarus