Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Розміщення і публікація матеріалів на сайті

Звертатись до педагога-організатора:

Будівська Іванна Іванівна

   ivankabudivska6@gmail.com

 

 

Система Orphus

 

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

( 3 Голосов ) 

  pershoklasnuku Прийом дітей до 1-го класу буде проводитися без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів відповідно до законодавства України:
• «Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах…». Конституція України, стаття 53.

• «Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.» Закон України «Про освіту», стаття 12 п.4 (прийняття 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017).

• «Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.» Закон «Про освіту», стаття 13 п.1. (прийняття 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017).

• «Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.» Закон України «Про загальну середню освіту», стаття 18 п.1.

• «Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).» Закон України «Про загальну середню освіту», стаття 18 п.2.

• «Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти (типи ЗЗСО визначені в ст.9) дозволяється проводити на конкурсних засадах. Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.» Закон України «Про загальну середню освіту», стаття 18 п.7.   

   УВАГА! Подача документів мешканцями мікрорайону, діти, яких зареєстровані та постійно проживають на закріпленій території обслуговування школи № 24 розпочинається  з 01 березня 2019 року. При подачі заяви мати:

• довідку про місце реєстрації дитини

• свідоцтво про народження (оригінал) та копію
• ідентифікаційний код (оригінал) та копію
• довідку учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду № 0 086-1/о 
• карту профілактичних щеплень  (інформацію щодо вакцинації дитини).
• 4 фото (3Х4)

   Територія обслуговування, яка закріплена за школою №24 у 2018-2019 навчальному році (рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 09.01.2019р. № 2):

вул. Живова ( № 1-37), 

вул. Князя Острозького (№ 1-20),

вул. Оболоня, 

вул. В.Юрчака, 

вул. Патріарха Мстислава, 

вул. Медова, 

вул. Білогірська, 

вул. Митрополита Шептицького, 

вул. Тиха,
вул. М. Шашкевича (№ 3, від № 5 до кінця),
вул. Танцорова (№ 1-13, непарні № 15-45), 
вул. М. Папащука (крім № 2,4), 

вул. Доли, 
площа Героїв Євромайдану.   

   Прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились після прийому дітей з мікрорайону, відбуватиметься в період з 01 червня по 15 червня 2018 року.

   На сайті «Нова українська школа» було дано роз’яснення до питання конкурсного прийому в 1 клас:

«Якщо діти з інших територій обслуговування захочуть навчатись саме в цій школі, вони зможуть це зробити, тільки якщо школа не добере учнів зі своєї території», за конкурсом.

Авторизація

phet colorad
mozaweb
golabz
.......................................

Для 8-х класів:

Відеоредактор

Lazarus