Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Розміщення і публікація матеріалів на сайті

Звертатись до педагога-організатора:

Будівська Іванна Іванівна

   ivankabudivska6@gmail.com

 

 

Система Orphus

 

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

( 3 Голосов ) 

   Команда учнів п’ятих класів ТЗОШ №24 стала переможцем у ІІІ-му та фінальному етапі Західноукраїнської ліги за програмою IAAF “Дитяча легка атлетика”, що проходив в Івано-Франківську.

   У фіналі учасники продемонстрували свою спритність, швидкість та витривалість у випробуваннях: естафета зі стійками та бар’єрами, метання диску, стрибки, швидкісні естафети та комплексна естафета "Формула-1".

( 2 Голосов ) 

   17 травня у ТНЕУ відбувся конкурс відеороликів на соціальну тематику, я - блогер, реклама навчального закладу.

   Учениця 9 - В класу Крицька Анастасія зайняла ІІІ- місце. Вона взяла участь у трьох номінаціях і відзняла відеоролик: "Життя без сміття"; реклама ТЗОШ №24; "Це моє життя".

   Керівники: Меленчук О.В та Крицька Т.П. 

   Вітаємо!m 4

( 5 Голосов ) 

    05.04.19 в нашій школі пройшов майстер-клас з мистецтва оригамі «Руками творяться дива». Він був приурочений до проекту «Еко-місто: почнемо з себе». Екологічний проект – екологічний майстер-клас! Учні, які взяли в ньому участь працювали з папером, який уже використовувався. Учасники показали дітям, що можна використаний листок в їх умілих руках перетворити у щось цікаве. Наприклад у жабеня, кораблик голуба чи собачку.

eko 1

( 3 Голосов ) 

 

Dekada 1

З 04 по 15 березня 2019 року у школі проходила декада української мови та літератури, зарубіжної літератури. Під час якої проведені різноманітні заходи: літературна подорож, бреййн-ринг з української мовиу 7-Б класі, літературно-музичний урок, літературна майстерня, круглий стіл, літературний батл, мовознавча гра-квест, конкурс читців, поетична вітальня.
   Декада розпочалася з оформлення виставок стінгазет та цікавих завдань, розклеювання на всіх поверхах школи інформаційно-навчальних листівок «Лепетунів», виставкою «Рідна мова солов’їна» у бібліотеці школи.

Авторизація

phet colorad
mozaweb
golabz
.......................................

Для 8-х класів:

Відеоредактор

Lazarus